Vítejte v budoucnosti!
Představujeme novou generaci startovacích zdrojů pro automobily. Jsou výkonné, kompaktní a mají navíc další funkce, které můžete využít nejen na silnici.


Síla, inteligence a design
- 71.04 Wh kapacita vnitřní baterie
- nejnovější USB type-C výstup
- nabíjení a napájení notebooků
- 2x silná LED svítilna s emergency režimem
- zvuková signalizace nízkého napětí
- kompaktní rozměry, bytelná konstrukce

Podobně jako model GL7 obsahuje GL8 funkci powerbanky a startovacího boosteru. Svou kapacitou a výkonem je však určena pro silnější zátěže, a tedy pro větší kubatury motorů. Vnitřní baterie s vysokou kapacitou je schopna živit nejen spotřební elektroniku přes USB port, ale GL8 je také vybavena konektorem pro přímé napájení či nabíjení notebooků.


- Li-pol vysokozátěžová baterie z vojenského programu
- vysoká kapacita 19.200mAh a maximální bezpečnost
- vysoká tepelná odolnost článků
- nízký vnitřní odpor ≤ 12mΩ
- vysoký startovací výkon 350/700A

Booster GL8

je moderní zařízení nabušené energií. Za svůj výkon vděčí především vysocezátěžovým Li-Pol bateriím uvnitř. Ty jsou schopny vyvinout extrémně vysoký proud pro pomocný start. Dvanáctivoltový výstup je uzpůsoben k zapojení startovacího smart kabelu s kleštěmi, které se připojují přímo k autobaterii. V extrémních podmínkách zimy nebo při hlubokém vybití autobaterie tak můžete úspěšně použít GL8 k pomocnému startu.


Zvuková signalizace nízkého napětí
- booster sám upozorní, kdy je čas nabíjet
- důležitá funkce pro připravenost k pomocnému startu
- signalizuje vždy při ≤ 50% kapacity

Booster GL8

je také silná a výkonná power banka, nebo chcete-li česky, akumulátorová nabíječka. Mobilní telefony, MP3 přehrávače, herní přenosné konzole, iPady, tablety, GoPro kamery a mnoho další spotřební elektroniky - to vše zvládá GL8 nabít v extrémně krátkém čase díky technologii USB QC2.0. Powerbanka je dodávána s multikabelem pro nabíjení všech běžných přenosných zařízení, ale stejně jako její předchůdce GL7 je už vybavena nejnovější verzí konektoru USB type-C. Powerbankou GL8 nabijete iPhone 5S až osmkrát, přičemž jedno nabíjení bude trvat necelé dvě hodiny!


- USB QC2.0 pro ještě rychlejší nabíjení
- USB výstup type-C - budoucnost už nyní
- nabíjení nejnovější elektroniky proudem až 3A
- budoucí celosvětový standard konektivity

 

 

 

GL8 i pro notebooky!

Spousta uživatelů ocení možnost dobíjet či napájet pomocí power banky i své notebooky. GL8 disponuje samostatným výstupem s voltáží 12, 16 a 19V právě pro napájení notebooků. Propojovacím kabelem a příslušnou koncovkou se zařízení propojí a power banka může hodiny suplovat klasickou síťovou zásuvku. Vše už je přibaleno a uskladněno společně s GL8 v pevném pouzdře.


Objemná zásobárna energie pro notebooky
- tři různá výstupní napětí 12V, 16V, 19V
- osm adaptérů pro různé modely
- vysoká kapacita = dlouhá výdrž

GL8

je především jistotou v nesnázích právě pro řidiče. Už nebudete muset s sebou vozit kabely a spoléhat se na někoho, kdo pojede okolo. Naopak vy sami můžete druhým pomoci! Na zasněžených horách, v odlehlých koutech přírody, na pláži či v kempu, ale i na sídlišti brzy ráno, všude máte přibalenou jistotu - booster a power banku v jednom GL8.
Dvě samostatné svítilny s výkonnými LED diodami, které umí blikat i barevně pro případy S.O.S. situací. Svítivost 200lm je dostatečná i na větší vzdálenosti a s obrovskou kapacitou 19.200mAh dokáže svítit desítky hodin! 


Silná LED svítilna s SOS modem
- svítivost 200lm
- ostrý kužel předního světla s velkým dosahem
- široké světlo zadní svítilny plus blikání červených a modrých LED
- pro outdoorové aktivity, ale i pro stav nouze

 

 

 

 

Booster - power banka GL8

je určena nejen pro motoristy, ale prakticky pro celou rodinu. Rychle se stane nepostradatelnou součástí vašich outdoorových aktivit. Na výletech mimo civilizaci můžete nabíjet svou přenosnou elektroniku a notebook, večer si můžete svítit, nebo blikáním přivolat pomoc a za jízdy ji zase nabíjet ze zdířky pro zapalovač.


Kompaktní, bezpečný, jednoduchý, skladný
- gumoplastové krytky všech vstupů a výstupů
- pevné přepravní pouzdro a bohatá výbava
- větší bezpečí díky startovacímu Smart kabelu
- snadné ovládání

GL8

je pořádný kus hardware bez kompromisů! Robustní konstrukce z ABS plastu počítá se zacházením v náročných podmínkách. Má důležité ochrany proti přepólování, přebíjení a podpětí. Jeho rozměry jsou tak příznivě malé, že se vměstná do kompaktního přepravního kufříku i se vším příslušenstvím. Bude tak vždy při ruce a přitom jej nebude "plné auto".

Parametry:
Kapacita vnitřní baterie: 71Wh (19200mAh)
Výstup power banky: USB-C 5V/3A,
USB-QC2.0 2A, 12V+16V+19V/3,5A
Výstup boosteru: 12V
Startovací proud: 350A
Špičkový proud: 700A
Nabíjecí vstup: 15V/1A
Rozměry: 216x90x36mm
Hmotnost: 640g
Nabíjecí čas: ≤ 6h
Provozní teplota: 0°C ≈ 60°C
Skladovací teplota: -10°C ≈ 60°C

Příslušenství:
Booster - power banka GL8
Síťový nabíječ 100-240V
USB napájecí multikabel + redukce
Kabel + redukce pro notebooky
Startovací smart kabel s krokosvorkami
Nabíječ do auta 12V
Transportní pouzdro a CZ manuál

O NÁS


Provozovatel stránek: Marek Hlosta, IČ:66711037

Jsme česká firma působící na trhu od r. 1997. Od počátku se pohybujeme v oboru autobaterií, motobaterií, nabíječů a startovacích zdrojů pro automobilový průmysl. Disponujeme kamennou prodejnou v Severomoravském kraji a provozujeme vlastní e-shop www.baterieonline.cz. Díky dlouholetým zkušenostem doporučujeme našim zákazníkům vždy to nejlepší, co se natrhu nabízí a co máme sami odzkoušeno. Potrpíme si na nejvyšší kvalitu zboží i našich služeb a to se nám vrací v podobě věrné klientely.

Vzhledem k dnešním trendům jsme začali hledat zajímavé produkty pro moderní motoristy, které by jim usnadnily údržbu a provoz vozidla. Díky pokročilým technologiím je přenosných startovacích zdrojů na evropském trhu poměrně dost, ale jen málokterý je opravdu funkční či cenově dostupný. Oslovili jsme proto několik výrobců těchto zařízení a vybrali si spolehlivého a kvalitního partnera. Vzniklá úzká spolupráce nám umožnila přinést na český trh zajímavý, silný a cenově výhodný produkt, který přesně splnil naše očekávání.

Prozkoumejte GL8 v naší prezentaci a nadchněte se pro něj stejně jako my!