booster GL8

Nový, výkonnější booster GL8 již v nabídce!

Vycházíme vstříc našim zákazníkům, kteří jezdí v autech s opravdu silnými motory a přinášíme jim nový, výkonnější booster - GL8. Svým špičkovým proudem 700A je určen pro pomocný start k bateriím až 110Ah. Zvládne tedy v pohodě nastratovat vozy typu SUV s objemem dieselového motoru 2.5ltr.

Ve výbavě má vše podstatné z modelu GL7, tedy funkci power banky s ještě větší kapacitou (19.200mAh) a výstup pro USB-C nabíjení. Navíc má speciální výstup pro napájení či nabíjení notebooků včetně adaptérů pro všechny běžné typy a značky. Booster a power banka GL8 je osazena dvěma LCD svítilnami. První je stejná jako u GL7, druhá, zadní, je určená k výkonnému svícení se širokým záběrem a umí výstražně blikat červeně/modře. Podrobný článek o této novince připravujeme!

GL7 v ostré akci: -10°C, WV Transporter 1.9TDI

Booster GL7 zasahuje v reálných podmínkách. Na kost zmrzlý 1.9TDi motor Wolksvagenu a mrtvá baterie v něm. Video se podařilo natočit na jeden záběr, takže
i skeptik může posoudit, zda GL7 obstál. Po úspěšném startu byl vůz osazen novou baterií VARTA Silver Dynamic 77Ah, jednou z nejspolehlivějších baterií na trhu.

Je vidět, že GL7 může pomoci i v opravdu náročných podmínkách. Vyšší bezpečnost a spolehlivost zajišťuje i nově osazený Smart kabel, který svým automatickým režimem pomocného startu chrání jak booster, tak obsluhu i automobil. Smart kabel je nyní standardně dodáván ke každému zakoupenému boosteru GL7.

Recenze boosteru GL7

První recenze boosteru a powerbanky GL7 je tady. Můžete si ji přečíst na blogu našeho e-shopu Baterieonline.cz. Snažili jsme se o maximální objektivitu, ale i tak můžeme prohlásit, že jde o revoluční, moderní a hlavně funkční produkt!

..."Když jsem od hongkongského výrobce obdržel první várku produktu GL7, po otevření první krabice jsem stále nechápal, jak tohle může fungovat. Malá plastová krabice v sobě skrývá deklarovaných 300A startovacího proudu a pro nabíjení elektroniky má k dispozici 44Wh kapacity. Hned na začátek je třeba říci, že se nejedná o levnou "čínu" určenou k rychlé spotřebě! Šedočerný monolit z ABS plastu je pevný, nevrže, nic v něm při pohybu nechrastí. Design je čistý a jednoduchý, jediný ovládací prvek je multifunkční tlačítko, zdířky bezpečně chráněné gumoplastovými krytkami. Přístroj zdobí čtyři decentní modré LEDky, které indikují stav kapacity powerbanky."...

Celý článek si přečtěte zde: https://goo.gl/zGxc6o

Video, jak funguje GL7 v praxi.

Natočili jsme pro vás video, jak booster GL7 funguje v praxi. Původní záměr byl natočit vše jedním záběrem, přesto jsme se nevyhli střihu s ohledem na délku videa. Dali jsme boosteru docela zabrat, přesto GL7 v testu obstál na výbornou.

V testu jsme použili booster k pomocnému startu vozidla s objemem 1.9TDi, které bylo záměrně osazeno nefunkční autobaterií. Po sedmi úspěšných startech se dostal booster na polovinu své startovací kapacity. Znamená to, že má dostatečnou rezervu pro startování v extrémních zimních podmínkách, kdy mohou být teploty hluboko pod bodem mrazu.   Mrkněte na to!